loading

درباره آکادمی خلاقیت اسپادانا

مجموعه آکادمی خلاقیت اسپادانا از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را با هدف آموزش علوم روز دنیا از طریق ارائه بسته های متنوع آموزشی (ویژه ۳ تا ۱۷) و تهیه سیستم آموزشی جامع متناسب با بسته ها آغاز کرد.

مجموعه متشکل از اولین اعضای تیم رباتیک اسپادانا دبیرستان شهید اژه ای (تیزهوشان) اصفهان، فارغ التحصیلان برترین دانشگاه های صنعتی شریف، صنعتی اصفهان، در رشته های برق، مکانیک، کامپیوتر، MBA، عمران، مهندسی سیستم های اقتصادی و … در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.

بیانیه ماموریت شرکت ایده پردازان نوین صنعت سپاهان – آکادمی خلاقیت اسپادانا

شرکت ایده پردازان نوین صنعت سپاهان به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های  تولید کننده بسته های مهندسی خلاقیت و رباتیک کشور، قصد دارد محصولات خود را در زمینه پرورش خلاقیت ویژه کودکان و نوجوانان توسعه دهد و محصولات تولید شده را علاوه بر توزیع در سراسر نقاط کشور، به کشورهای منطقه نیز صادر نماید و همچنین از تجارت الکترونیک در توزیع بهره ببرد.و آماده تعامل با سرمایه گذاران داخلی و خارجی می باشد.

مهندس سید محمود فخری –  ۰۹۱۳۲۱۴۸۲۱۲

مهندسی خلاقیت - معرفی پانکس 1
مهندسی خلاقیت - معرفی پانکس 2

بیانیه ماموریت شرکت ایده پردازان نوین صنعت سپاهان – آکادمی خلاقیت اسپادانا

شرکت ایده پردازان نوین صنعت سپاهان به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های  تولید کننده بسته های مهندسی خلاقیت و رباتیک کشور، قصد دارد محصولات خود را در زمینه پرورش خلاقیت ویژه کودکان و نوجوانان توسعه دهد و محصولات تولید شده را علاوه بر توزیع در سراسر نقاط کشور، به کشورهای منطقه نیز صادر نماید و همچنین از تجارت الکترونیک در توزیع بهره ببرد.و آماده تعامل با سرمایه گذاران داخلی و خارجی می باشد.سید محمود فخری(mfakhri.ir)(09132148212)

محصولات آکادمی خلاقیت اسپادانا با توجه به محتوای آموزشی و کتابهای تهیه شده با طرح درس مشخص قابلیت برگزاری کلاسهای ویژه از مهدکودک ها تا دبیرستان را دارد و وسیله کمک آموزشی مناسبی در مراکز آموزشی می باشد. تمامی محصولات با توجه با محوریت هوشهای چندگانه جهت پرورش خلاقیت کودکان و نوجوانان طراحی و با کیفیت بالا تحت نظر کارشناسان مرتبط و با تجهیزات مدرن تولید خواهد شد. مدیریت و کارکنان خلاق این شرکت با توجه به تعهد و تخصص ، جوی دوستانه و دلسوزانه در محیط کار بوجود آورده اند و آماده تعامل با سرمایه گذاران داخلی و خارجی هستند.

کسب دو مقام اول در مسابقات جهانی ربوکاپ آلمان در سال ۲۰۰۶
کسب مقام اول مسابقات جهانی ربوکاپ آمریکا در سال ۲۰۰۷
کسب مقام اول مسابقات جهانی ربوکاپ آزاد پرتغال در سال ۲۰۰۷
کسب مقام اول مسابقات جهانی ربوگاپ آزاد آلمان در سال ۲۰۰۹
کسب مقام اول جشنواره جوان خوارزمی در سال ۱۳۸۸
عضویت سه عضو مجموعه در بنیاد ملی نخبگان و …

خلاقیت
کیفیت آموزش
موفقیت

شرکت های همکار ما

علامت های تجاری، لوگوها، شرکت ها، …

Panex
BazarEQ Logo
مهندسی خلاقیت - اتاق بازی