loading

آیا شما هم سوالی دارید ؟

سوالات را مرور کنید یا از ما بخواهید …

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید ، لطفا سؤال خود مطرح کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد .

سوالات متداول

درباره آکادمی خلاقیت اسپادانا

مجموعه آکادمی خلاقیت اسپادانا از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را با هدف آموزش علوم روز دنیا از طریق ارائه بسته های متنوع آموزشی  ( ویژه ۳ تا ۱۷ ) و تهسه سیستم آموزشی جامع متناسب با بسته ها آغاز کرد .

مجموعه متشکل از اولین اعضای تیم رباتیک اسپادانا دبیرستان شهید اژه ای ( تیزهوشان ) اصفهان ، فارغ التحصیلان برترین دانشگاه های صنعتی شریف ، صنعتی اصفهان ، در رشته های برق ، مکانیک ، کامپیوتر ، MBA ، عمران ، مهندسی سیستم های اقتصادی و … در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشد .

بیانیه ماموریت شرکت ایده پردازان نوین صنعت سپاهان – آکادمی خلاقیت اسپادانا

شرکت ایده پردازان نوین صنعت سپاهان به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های  تولید کننده بسته های مهندسی خلاقیت و رباتیک کشور، قصد دارد محصولات خود را در زمینه پرورش خلاقیت ویژه کودکان و نوجوانان توسعه دهد و محصولات تولید شده را علاوه بر توزیع در سراسر نقاط کشور، به کشورهای منطقه نیز صادر نماید و همچنین از تجارت الکترونیک در توزیع بهره ببرد.و آماده تعامل با سرمایه گذاران داخلی و خارجی می باشد.سید محمود فخری (mfakhri.ir ) (۰۹۱۳۲۱۴۸۲۱۲ )

چرا آکادمی اسپادانا ؟

اساتید برجسته

خلاقیت

آموزش جامع

استعدادیابی

سوالی هست ؟

اگر هنوز هم جای سوالی براتون باقی مونده ، از طریق فرم زیر بپرسید تا همکاران ما در اسرع وقت به سوال شما رسیدگی کنند .